17 Eylül 2013 Salı

Bugünlerde, kısa kısa...

* Bugünlerde kızımın dişleri hala daha çıkmadığı için yorucu günlerimiz devam ediyor. Gece sık sık ağlayarak uyanma problemimiz bitmiş değil. Geceleyin verimli uyuyamadığı için gündüz huysuzluğu daha çok artıyor. Umarım bugünleri en kısa zamanda atlatırız.* Anladım ki, belirli aydan sonra bebek koltuğu oyun koltuğu olabiliyor. Alaz artık nadiren oturmak istiyor ama bunun dışında gayet oyuncak olarak kullanıyor.

* Artık havalar yavaş yavaş soğumaya başladı. Açık havada uzun uzun gezmeler, düğün dernekler, serin sular ve kızgın kumlar dönemi geçmeye başlamışken yeni diy projeleri için hazırlık yapmaya başladım bile.

* Bu hafta minikler okula başladı bile. Özellikle de yeni başlayanlar kim bilir nasıl heyecanlı. O günler geldiği zaman bakalım biz ne yapacağız.

* Balık dönemine hızlı bir giriş yaptık. Hamileliğim boyunca tiksindiğim için ne yazık ki hiç balık yiyememiştim. O dönemi balık hapları içerek atlatmaya çalıştım. Şimdi yavaş yavaş yemeye başladım. Alaz'a da balık yedirmeye çalışıyorum. Sanırım her balığı sevmeyecek gibi gözüküyor.

Şimdilik bu kadar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder